top of page

השירותים שלנו

הנדסה

אנו עובדים עם מהנדסים המוסמכים לאשר מבני CLT 

עיצוב

לאדריכלי הקבוצה ניסיון רב שנים בתכנון והקמת מבני CLT בעולם

%D7%9C%D7%95%D7%92%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%

לוגיסטיקה

אנו מספקים את כל הפתרונות הלוגיסטיים עד הגעת החומר לאתר הבניה

הקמה

משתפים פעולה עם חברה בינלאומית המתמחה בהקמת מבני CLT בעולם

יעוץ

יעוץ והכוונה בבניית הפרויקט משלב התכנון הראשוני

על החברה

CLT ישראל הוקמה מתוך מטרה להטמיע את פתרונות הבנייה היחודיים הטמונים בשיטת ה-CLT בענף הבנייה בישראל במיקוד על שוק הבנייה הציבורי – מבתי ספר וגני ילדים ועד בנייני מגורים, מעונות סטודנטים ומלונות. אנו יודעים לתת פתרונות משלב התכנון ועד שלב הביצוע בפועל הכוללים את יתרונותיה הסביבתיים, הבטיחותיים והכלכליים של השיטה שבראשם, קיצור זמן הבנייה.  ליצירת קשר >>

יכולת וניסיון

אנו פועלים עם מומחים מובילים בתחום בארץ ובעולם כאשר השותף המרכזי שלנו הוא תאגיד Stora Enso העומד בראש רשימת חברות העץ והבנייה הירוקה בעולם. היסטוריית ההצלחה שלנו היא תוצאה של עשרות שנות עבודה והוצאת מגוון רחב של מיזמי בנייה במספר מדינות אל הפועל.

הניסיון שנרכש בין השותפים בקבוצה מאפשר לנו להבין לעומק את צרכי היזם והקבלן הכללי ולספק את רמת השירות הגבוה ביותר – מרמת התכנון ועד הנגשת החומרים לאתר הבנייה.

 

אנשים​​

השותפים להקמת CLT ישראל הם מומחים בתחומם: דן זוהר ממשרד האדריכלים HZA, אדריכל מומחה בתחום ה-CLT אשר תיכנן והקים מבנים רבים זוכי פרסים למטרות שונות, אורי שטסל מחברת דוד שטסל בע"מ, מחלוצות ומובילות ייבוא העץ לישראל, היא משתייכת לקבוצת חברות שטסל העוסקות ביזמות ומיזמי נדל"ן, גיא אליאס בעל ניסיון של 20 שנה בתחום הנדל"ן בארץ ובעולם ויואב פורת מנכ"ל החברה בעל ניסיון רב ומגוון בעולם הבניה ותארים בהנדסה וניהול.

 

הטכנולוגיות העדכניות ביותר

מזה שנים חרתו השותפים על דגלם, כל אחד בתחומו, את ערכי הבנייה הירוקה בת-הקיימא בישראל וחברו יחד להקמת CLT ישראל כשותפים של התאגיד Stora Enso במטרה לאמץ את טכנולוגיות הבנייה המתקדמות ביותר מתוך שאיפה לקיצור משך הבנייה, מניעת פגיעה באיכות הסביבה והוזלת עלויות לאורך כל שרשרת ההקמה.

השותפים

 אורי שטסל 

 אורי שטסל 

אורי מוביל את תחום פיתוח ה-CLT בחברת דוד שטסל בע"מ, מחלוצות ומובילות יבוא העץ לישראל ואחת מחברות קבוצת שטסל העוסקת ביזמות ונדל"ן.

 

החברה היא שותפתו בישראל של התאגיד הבינלאומי Stora Enso המוביל את תחום הבנייה מ-CLT בעולם.

לאורי ניסיון ניהולי מגוון גם במסגרת המגזר הציבורי והמגזר השלישי וייצג את ישראל במסגרת יוזמות הסברתיות רבות. אורי הוא בעל תואר ראשון מהמרכז הבינתחומי הרצליה בממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה עם התמחויות בלימודי טרור וביטחון ולימודי יישוב סכסוכים בינלאומיים, ובנוסף, הוא בעל תואר שני מאוניברסיטת תל-אביב בלימודי ביטחון.

  • LinkedIn
דן זוהר

דן זוהר

המנהל המקצועי של משרד האדריכלים ZHA ובעל 19 שנות ניסיון אדריכלי רחב ומגוון, מתמחה בתכנון בינתחומי ובתכנון מבני CLT.

דן פועל לפיתוח מיומנויות בנייה סביבתיות, כלכליות ובנות קיימא המבוססות על עיצובים ופתרונות טכנולוגיים חדשניים.  

דן מוביל את משימות הבנייה המורכבות במשרד ומנהל את מיזמי הבנייה הייחודים באתרי הבנייה עצמם, בליווי צמוד.

מעבר לכך, לדן ניסיון של שנים רבות בהוראה בבתי ספר שונים לאדריכלות וניסיון רב כנואם בכנסים מקצועיים, בנורבגיה ומחוצה לה, כאשר הבניינים שתכנן זכו בפרסי אדריכלות רבים לאורך השנים.

  • LinkedIn
גיא אליאס

גיא אליאס

בעל ניסיון בינלאומי של למעלה מ- 20 שנים בתחום הנדל"ן, תוך עבודה ב- 4 חברות ציבוריות מובילות בתחום.

 

גיא החל את דרכו בתפקידים ניהוליים בתחום הנדל"ן, עם מיקוד שיווקי וניהול נכסים, ולאחר מכן מילא תפקידים ניהוליים שונים בחברת מבנה, באמות השקעות מקבוצת אלוני חץ, וכמנכ"ל של חברת אספן גרופ וקבוצת קרדן אן וי.

בעל תואר ראשון במנהל עסקים ומשפטים בהתמחות מקרקעין מהמרכז הבינתחומי הרצליה (ישראל).

בוגר תואר שני במנהל עסקים מ ESG (צרפת).

  • LinkedIn
YOAV 2.JPG

מנכ"ל - יואב פורת

מהנדס בניין רשוי עם ניסיון של 15 שנה בענף הבניה בתפקידי תכנון, ביצוע, ניהול ופיקוח בפרויקטים שונים של מגורים, תשתיות, תעשייה ועבודות גמר, בהיקף מצטבר של מאות מיליוני ש"ח.

בוגר תואר ראשון בהנדסת בניין (B.Sc) מאוניברסיטת בן גוריון, בלימודי תואר שני במנהל עסקים MBA מאוניברסיטת תל אביב, עם התמחות בניהול יזמות וחדשנות.
 

  • LinkedIn

שותפים עסקיים

bottom of page